Вся О-спільнота вітає з 65-річчям Валерія Вікторовича Заєрко! Бажаємо міцного здоров’я Вам, довгих і щасливих років життя, завжди відмінного настрою. Нових досягнень і радісних перемог. Друзі нехай і надалі будуть завжди поряд і протягнуть руку допомоги в скрутну хвилину. З ювілеєм Вас, Валерію Вікторовичу!
Нещодавно, за заслуги в тренерській діяльності Валерію Вікторовичу присвоєно звання “Заслужений треенр України зі спортивного орієнтування”. Вітаємо!!!
![](https://orienteering.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/65.png)
![](https://orienteering.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5357546247050872770_y-1024x384.jpg)