Приєднатися

Навіщо

Якщо вам подобається діяльність федерації ви можете підтримати її своїм вступними та щорічними внесками

Якщо вам не подобається діяльність федерації – вступайте до неї і змініть її з середини!

Приєднуючись до федерації ви отримаєте можливість:

  • заощаджувати кошти на заявочних внесках при участі в офіційних Чемпіонатах та етапах Кубку України (детальніше про це у п. 3.3.1 Фінансово-майнового регламенту )
  • впливати на склад та рішення керівних органів ФСОУ, направляючи звернення та беручи участь у формуванні складу цих органів
  • брати участь у навчально-тренувальних зборах, суддівських, тренерських та картографічних семінарах
  • оформляти документи для присвоєння спортивних та тренерських звань, суддівських категорій
  • проводити змагання, працювати у суддівській колегії та очолювати суддівські бригади на офіційних змаганнях
  • спілкуватися з IOF за посередництвом ФСОУ

Що робити

Для того щоб приєднатися до федерації потрібно до 20 березня:

  1. подати заяву (зразок у Додатоку №1 до Реєстраційного регламенту ) на ім’я керівника відокремленого підрозділу ФСОУ у вашому регіоні
  2. сплатити вступний внесок керівнику відокремленого підрозділу, або за реквізитами у п. 1.4 Фінансово-майнового регламенту , якщо перший спосіб оплати по якимось причинам вам не підходить. При платежі за реквізитами збережіть квитанцію і передайте її представнику ФСОУ що виконує вашу реєстрацію.
  3. сплатити щорічний внесок таким самим способом що і вступний. Розміри внесків дивіться у п. 4 Фінансово-майнового регламенту

У період з 20 березня по 1 жовтня ви все ще можете приєднатися до федерації, але у цьому випадку доведеться сплатити подвійний щорічний внесок.

Якщо ви входили до складу ФСОУ у попередній рік

Для продовження членства потрібно лише сплатити щорічний внесок до 20 березня, так як описано в пункті 2 вище. Перевірити чи є ви членом ФСОУ, а також дату сплати попереднього внеску можна на відповідній сторінці.

Набуття та припинення членства у Федерації спортивного орієнтування України, а також розміри та структура внесків описуються у Фінансово-майновому та Реєстраційному регламентах. Ця сторінка тільки допомагає вам зорієнтуватися у цих документах.