Федерація

Логотип ФСОУ
Логотип ФСОУ

Федерація спортивного орієнтування України (ФСОУ) – це громадська організація, метою якої є узгодження зусиль усіх зацікавлених у розбудові спортивного орієнтування осіб та організацій.

Керівництво ФСОУ

Не рідше ніж раз на 2 роки відбувається Звітно-виборча конференція ФСОУ, яка обирає президію, тренерські ради, постійні комітети та комісії ФСОУ. Саме президія керує діяльністю ФСОУ між конференціями. Ви можете дізнатися актуальний склад президії, склади комітетів, комісій та тренерських рад на сторінці Керівництво ФСОУ.

Суддівство

Висока якість суддівства – обов’язкова передумова хороших змагань. Саме тому федерація спрямовує значні зусилля на підготовку та облік суддів. Перелік суддів, та інформацію про суддівські категорії можна переглянути на цій сторінці.

Члени ФСОУ

Діяльність будь-якої громадської організації – це діяльність людей що в неї входять. Ми вдячні усі усім хто підтримує, або колись підтримував ФСОУ. Це ви створюєте орієнтування, а ми лише впорядковуємо ваші зусилля. Переліки усіх членів ФСОУ, починаючи з 2012 року можна переглянути тут.

Клуби ФСОУ

Федерація підтримує розвиток клубного руху в Україні. Тому у 2020 році планується проведення Кубку ФСОУ серед клубів! (регламент подивитися можна на цій сторінці). Також буде додана можливість подавати заявку на змагання керівнику та представникам клубу, незалежно від того в якому регіоні, відповідно до реєстраційного регламенту федерації, зареєстрований той чи інший член клубу. Перелік клубів вже зареєстрованих у ФСОУ можна переглянути тут.