11-17 липня відбувся чемпіонат світу серед юніорів зі спортивного орієнтування в м. Агіяр-да-Бейра, Португалія. Участь взяли 314 спортсменів з 37 країн світу. Національна збірна команда України була представлена 12 спортсменами: Арбузов Владислав – Сумська, Данилюк Назарій – м.Київ, Ковальчук Серафім – Київська, Отрешко Ілля – Харківська, Скворцов Юрій – Харківська, Теремецький Тимофій– Київська, Білякова Анастасія – м.Київ, Данькова Олена – Харківська, Кропивницька Катерина – Житомирська, Середа Ольга – м.Київ, Пащенко Крістіна – м.Київ, Цивільська Фея – Херсонська. Керівник делегації, тренер команди Постельняк Олена.
![](https://orienteering.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/292660035_160099666591477_28862362509556510_n-1024x768.jpg)
Результати змагань можна переглянути на офіційному сайті заходу