На прохання організаторів змагань ЧУ-2020 у м. Калуш, м. Вінниця, ЧУ-2020, “О-Весна” та Рангового старту ІОФ у м. Трускавець прийнято рішення про скасування вищезазначених змагань у 2020 році та провести їх у 2021 році у традиційні терміни (слідкуйте за Календарем змагань). Таке рішення було прийнято після моніторингу ситуації з COVID-19 у Львівській, Ів.-Франківській та Вінницькій областях, тривалого спілкування з адміністраціями вищезгаданих областей та неможливістю забезпечити надзвичайні вимоги епідеміологічної безпеки для потенційно великої кількості учасників змагань у 2020 році.
![](https://orienteering.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/chu-2020-perenesennya.jpg)