Оголошуємо про РЕЄСТРАЦІЮ на Всеукраїнський тренерський семінар з 11 по 17.07.2023 року, який відбудеться під час проведення командного ЧУ (юнаки) зі спортивного орієнтування (Житомирська область).
Програма семінару буде опублікована згодом.
![](https://orienteering.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/semianr.png)
Оголошуємо про РЕЄСТРАЦІЮ на Всеукраїнський тренерський семінар з 11 по 17.07.2023 року, який відбудеться під час проведення командного ЧУ (юнаки) зі спортивного орієнтування (Житомирська область).
Програма семінару буде опублікована згодом.