Неподалік міста Олешки Херсонської області, пройшов перший чемпіонат України в новому році. Протягом трьох днів на лісових трасах змагалися близько 250 спортсменів з 16 областей України, м.Києва та Республіки Молдова. Найкращі результати серед дорослих в жіночій віковій групі показала О.Пітірімова (Київ), у чоловіків першим був вінничанин О.Марчук.
За підсумками всіх стартів розіграли 78 комплектів нагород, які поїхали у 15 територій нашої країни. Вітаємо переможців та призерів змагань!
Результати змагань за посиланням
![На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «កi херсонська обласна державна адмнстрация херсонська обласна рада SMG Smart Maritime Group BRP EHMF херсон rov ts Aion BRP uV p диплом диплом диплот диплом OPг гр <<фи UVO 095-141-41 HA>»](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271676692_1975883965904583_4501321210527715833_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RcOFySvi0GoAX_nG-Pp&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT8Nz3ijeFhe49buU317w8fQfevdnlGP_Dqnqw2PR8S_ug&oe=61E2873C)
![На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271487384_4574367342631537_3998900709190392076_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=R-c7FMBRHYQAX8XbKA7&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT9GlJ2c4QoknMCu02fqdZfEKkEODXzJ8y2NrBxcBCgZlw&oe=61E177C4)
![На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271598303_472815487559928_1868571305555469686_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ezn4Nb1UdbcAX_-vsWJ&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT_m25R6qnaK_IL_YpGTER9U4vK831kEYxBbRZg93kxmGA&oe=61E112B7)
![На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271600281_343631987762534_3508315753610625938_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Rz2CZ1XpHOAAX-wN8G5&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT8u_57WnlqdAbvrDS4q19PYu78yCsByxG_LqMFmOINiqQ&oe=61E1336F)