В період з 7 по 8 листопада відбудеться семінар та загальні збори тренерів ФСО України (до 5 осіб з правом голосу від регіону). Програма семінару

09-10 листопада відбудеться звітно-виборча конференція Федерації спортивного орієнтування України (програма Конференції) До участі запрошуються всі члени ФСОУ особисто або можуть делегувати свої повноваженя уповноваженим особам – делегатам, які обираються на зборах відокремлених підрозділів Федерації або членам Президії ФСОУ. В цьому випадку делегат, що прибув на Конференцію, під час реєстрації має пред`явити довіреність з підписами членів Федерації, що делегують свої повноваження. зразок довіреності на голосування.

Місце проведення: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 144, база “Юний Турист”

Бронювання та оплата за розміщення самостійно. Замовити розміщення на базі можна за телефонами 526-04-78, 526-36-42

Керівникам відокремлених підрозділів ФСО України. На виконання вимог Статуту ФСО України просимо до 30 жовтня 2019 року надати такі дані:

  1. Фінансовий звіт за використання коштів, отриманих підрозділом від членських внесків в період між конференціями 2017-2019 рр.;
  2. Звіт про діяльність підрозділу в період 2017 -2019 рр. у довільній формі, але має бути наданий письмово ( у ел. вигляді, зразок додається) – для публікації на сайті ФСОУ.
  3. Пропозиції щодо діяльності ФСОУ та кандидатури до керівних органів ФСОУ на розгляд звітно-виборчої конференції 09-10.11.2019, м. Київ (див. зразок).

Програма та деталізразок звіту ВПзразок листа-виклику