ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ЕТАПІ КУБКУ СВІТУ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

08-11 червня 2019 року у м. Гельсінки (Фінляндія) відбудеться перший раунд Кубка світу зі спортивного орієнтування. За збірну команду України виступатимуть десять спортсменів – шестеро чоловіків та чотири жінки, а саме Руслан Глібов, Віталій Гичко, Олександр Кратов, Артем Панченко, Олексій Савченко, Денис Щербаков, Катерина Дзема, Ольга Панченко, Олена Пітірімова та Олена Постельняк

Призові місця загального заліку Кубка світу цього року будуть розіграні в чотирьох раундах змагань на дев’яти дистанціях у Фінляндії, Норвегії, Швейцарії та Китаї. Спортсмени боротимуться за кубкові бали в особистому залку, які додаватимуться за кожний етап. Переможе той, хто набрав найбільшу суму балів. Також, боротьба триватиме і у командному заліку, за який будуть змагатися естафетні команди. Для цього заліку заплановано чотири гонки – дві змішані спринтерські 4-х етапні естафети, та 3-х етапні естафети серед жінок та чоловіків.

У першому раунді Кубка світу Україна буде представлена у двох видах програми із трьох – на середній (8 червня) та довгій (9 червня) дистанціях. Варто зазначити, що ці змагання є етапом відбору до національної збірної команди України, яка представить країну на чемпіонаті світу 12-17 серпня 2019 року у м. Остфолд (Норвегія).

Гарного виступу прогнозовано можна очікувати від Руслана Глібова та Олександра Кратова. Минулого року вони неодноразово потрапляли у топ‑шість кращих спортсменів на етапах Кубку світу, а Руслан Глібов на довгій дистанції чемпіонату світу виборов срібну нагороду. 

Всього у першому раунді Кубка світу заявилися 284 спортсмени
з 28 країн – 157 чоловіків та 127 жінок.

Організатори змагань пропонують глядачам перегляд онлайн-трансляції, вартість якої становить 6 євро за один вид програми, та трансляції онлайн-результатів за посиланням. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті змагань.

 

Проміжні результати Кубку України 2019

Кубок України (етапи)  Кубок України (спринт)

 

Кубок України (етапи) - всеукраїнські змагання Granit Cup, Скіф, Кубок Одеси, Вінниця CUP

 
 

"Granit Cup"

7-9.06.19, Житомирська обл., с.Новогородецьке

Регламент - інформація - заявка

результати

 

"SKIF"

12-16.06.19, Сумьска обл., с.Могриця

Регламент - інформація - заявка

результати

 

Кубок Одеси

16-19.08.19, м.Одеса

Регламент - інформація - заявка

результати

 

Вінниця CUP

14-15.09.19, м.Вінниця

Регламент - інформація - заявка

результати

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, командний, на окремих дистанціях), Кубок України (етапи) (бігом, ІІІ-IV ранг), Всеукраїнські ігри серед ветеранів ім. М.М.Баки, Рангові змагання IOF

  

8 - 13 травня 2019 року, Чернівецька область

Інформація - регламент - заявка - регламент(ігри Баки)

Результати

Кубок України, рангові змагання IOF, Кубок столиці, 23-27.05.2019, м.Київ

  

23 - 27 травня 2019, м.Київ

Інформація - регламент - заявка 

Результати