Випуск PrintTest 2019 та друкованих зразків

Комісія з Карт IOF випустила нову версію тестових листів PrintTest (2019). Відповідні зміни вже відображено на сайті IOF, на сторінці https://orienteering.sport/iof/resources/mapping/ . Пролистайте вниз до розділу “Map Printing”.

Кожна федерація-учасниця невдовзі отримає, а можливо вже отримала, пакет із двома версіями друкованих зразків. Один з них виконаний офсетним методом друку, інший - високоякісним лазерним друком. Відправником пакету є BML Print. Ці тестові листи призначені для розповсюдження у вашій країні. Це означає що офіс IOF матиме дуже обмежену кількість тестових листів і направлятиме людей, зацікавлених у їх отриманні до представників місцевих федерацій - йдеться у повідомленні від Тома Холоуела (Tom Hollowell), секретаря IOF

SEA for WMSOC 2020

Наглядова рада заходів IOF призначила Віктора Кірянова Радником (SEA) для WMSOC 2020(чемпіонат світу серед ветеранів зі спортивного орієнтування на лижах).

100 days to GO!!!

Багато країн збільшили свою участь у WOD 2018! У минулому році було багато чудових прикладів з багатьох країн, де зросла кількість учасників, порівняно з 2017 роком. Приємно відзначити, що Туреччина, Китай, Франція, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Фінляндія йдуть на шляху. Дуже важливо, щоб ці великі країни орієнтування брали на себе відповідальність і робили багато учасників у багатьох місцях.
Найбільшим позитивним сюрпризом став молодий член МОФ Єгипту, який зробив фантастичну роботу з WOD минулого року і збільшив їхню кількість учасників на 123% (320% порівняно з першим, 2016). Це чудове поліпшення! Можливо, WOD мають найбільше значення в таких країнах, як Туреччина та Єгипет. Вони молоді і не мають «сімейної традиції», як встановлені країни орієнтування, як у північних країнах і Швейцарії. Туреччина та Єгипет мають також багато учасників у віковій групі 10-16 порівняти з напр. Фінляндія, яка має більше дорослих людей, ніж молоді. 
Потім ми розповімо успішні історії з різних країн, щоб надихнути національні федерації та місцевих організаторів WOD, а також здійснити заходи WOD по всьому світу. Ми прагнемо до 500 000 учасників на 5000 заходів у 100 країнах.
Будь ласка, підготуйтеся і зареєструйте свою WOD-подію 2019 на сайті www.worldorienteeringday.com
"бути частиною чогось більшого - розфарбувати світ"

Gran Canaria O-Meeting: 26th - 31st December

SPOT: G-COM 2018:  https://youtu.be/Gd0AwoO6Ebg
World Champions in Gran Canaria: https://youtu.be/JeWlD-EGXFY

Skio Madona cup; NJM 25-27.01.2019

Information

World Orienteering Day 2019 - registration is open

Dear Member of the National Federations,
The registration for World Orienteering Day 2019 is open.
I kindly ask all of you to spread the word that the registration is open through your channels.
Together we can reach a new record for WOD!
Below you find the link to the website;
worldorienteeringday.com

JUNIOR EUROPEAN CUP 2018 in Switzerland, 4-7.10.18

WOC 2020 embargo changes

Dear Member federations, IOF Foot Orienteering commission, IOF Athletes commission, please share these embargo changes with athletes and team officials and other relevant persons. 

https://eventor.orienteering.org/Documents/Event/2021/1/Embargoed-areas 

https://eventor.orienteering.org/Events/Show/5406

51st Kainuu Orienteering Week 1-6 July.2018 in Kajaani, Finland / First entry step 30 Nov 2017

Hello, orienteering clubs and orienteers around the world 

Warmest Greetings from Finland! This is a short message from Kainuu Orienteering

<http://www.rastiviikko.fi/> Week <http://www.rastiviikko.fi/>'s office.
We kindly provide for you a little information package about our orienteering week - which is known as the an orienteering and holiday week for the whole family. Our orienteering week is the biggest orienteering week in Finland and it is also the second oldest 4 day orienteering week in the world. Kainuu O-Week has been held annually since the 1966 here in Kainuu in Finland.
*51st Kainuu Orienteering Week 1-6 July 2018 will be held in Kajaani <http://www.kajaani.fi/en>, Finland <http://www.visitfinland.fi/en/>* Arriving to Kajaani, Kainuu region and Finland
<https://www.rastiviikko.com/en/en-2018/arriving/arriving-to-kajaaniCompetition centre <https://www.rastiviikko.com/en/en-2018/arriving/arriving-to-competition-centre is located only 20 minutes driving from Kajaani city centre