Суддівство

До уваги тренерів.

7-20 лютого та 3-6 березня 2017 року м Вінниця відбудуться семінари для тренерів.
Проводить семінари ЗТУ Пронтішева Людмила Павлівна.
Приїзд на семінар 17.02 та 3.03. Розміщення - безкоштовне зі своїми спальниками. Проїзд та харчування - за рахунок слухачів. Є можливість приготування їжи і помитися. Можливість безкоштовного розміщення на даних семінарах дещо обмежена: до 11-12 тренерів-слухачів в один з термінів. Тому погоджуйте свою участь електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   або за тел. 067 39 149 51. Спробуємо врахувати всі Ваші питання і побажання. Участь у семінарах безкоштовна.

Програма семінарів.

Подробнее: До уваги тренерів.

Семінар для спортивних картографів. м.Полтава

2-5 лютого у Полтаві, під егідою ФСО України на базі та за підтримки Обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, відбувся семінар для картографів-початківців. У ньому брало участь понад 25 слухачів з 5 областей України, в тому числі 8 жінок.
Програма складалася з тлумачення умовних знаків УЗ ФСОУ-ISOM 2001 та ISSOM 2007; теорії та практиці польових робіт; теорії та практиці креслення карт в ОСАD; огляду джерел та правильного застосування базових матеріалів; застосування технологій GPS для складання карт. Викладачами виступали Віктор Кір'янов і Олександр Єфименко (Київ). Презентацію програми Open Orienteering Mapper - безкоштовної альтернативи ОСАD, провів Євген Мазур (Вінниця).
Сподіваємося, що через пару років в українському орієнтуванні виросте ще кілька хороших картографів.