Президія

Звітно-виборча Конференція ФСОУ 2019

 

В період з 7 по 8 листопада відбудеться семінар та загальні збори тренерів ФСО України (до 5 осіб з правом голосу від регіону). Програма семінару

09-10 листопада відбудеться звітно-виборча конференція Федерації спортивного орієнтування України (програма Конференції) До участі запрошуються всі члени ФСОУ особисто або можуть делегувати свої повноваженя уповноваженим особам – делегатам, які обираються на зборах відокремлених підрозділів Федерації або членам Президії ФСОУ. В цьому випадку делегат, що прибув на Конференцію, під час реєстрації має пред`явити довіреність з підписами членів Федерації, що делегують свої повноваження. зразок довіреності на голосування.

Місце проведення: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 144, база "Юний Турист"

Бронювання та оплата за розміщення самостійно. Замовити розміщення на базі можна за телефонами 526-04-78, 526-36-42

Керівникам відокремлених підрозділів ФСО України. На виконання вимог Статуту ФСО України просимо до 30 жовтня 2019 року надати такі дані:

1. Фінансовий звіт за використання коштів, отриманих підрозділом від членських внесків в період між конференціями 2017-2019 рр.;

2. Звіт про діяльність підрозділу в період 2017 -2019 рр. у довільній формі, але має бути наданий письмово ( у ел. вигляді, зразок додається) - для публікації на сайті ФСОУ.

3. Пропозиції щодо діяльності ФСОУ та кандидатури до керівних органів ФСОУ на розгляд звітно-виборчої конференції 09-10.11.2019, м. Київ (див. зразок).

 

Програма та деталі.pdf - зразок звіту ВП.pdf - зразок листа-виклику

Подання кандидатур до керівництва ФСОУ. Звіти керівників ВП ФСОУ

 Висування кандидатур до керівних і колегіальних органів ФСОУ 2019-2021 згідно Статуту ФСОУ.

Зразок заяви.

Подані кандидатури: Божко Т.П. (заява), Постельняк О.А. (заява), Кудрін В.Б. (заява), Бібленко В.С. (заява), Ліпка В.М. (заява), Уфімцева Т.С. (заява, заява2), Дрозд О.М. (заява), Доценко О.В. (заява), Ткаченко В.В. (заява), Петрочук Д.П. (заява)


 До 06.11.19 керівники відокремлених підрозділів подають звіти. Виписка з протоколу (- відокремленим підрозділам, що не надали (до 06.11.2019) до конференції звіт про використання коштів від членських внесків, не надавати фінансування на наступний рік) Президії №5. Ознайомитись з  поданим звітам:

Київський ВП (Подгаєцький А.В.), Закарпатський ВП (Фечо Г.Ю.), Полтавський ВП (Машинський С.Р.), м.Київ ВП (Гавриленко О.А.), Хмельницький ВП (Краюшин О.О.), Дніпропетровський ВП (Заєрко В.В.), Миколаївський ВП (Скуляр М.С.), Донецький ВП (Мирний О.М.), Чернігівський ВП (Журавель А.М.), Івано-Франківський ВП (Буджак В.С.), Харківський ВП (Міліруд Є.О.), Львівський В.П. (Бадан Ю.І.), Чернівецький ВП (Тумак І.Д.), Житомирський ВП (Нестеренко В.О.), Херсонський ВП (Бібленко В.С.), Черкаський ВП (Уфімцева Т.С.), Волинський ВП (Мельник Т.В.), Одеський ВП (Колісник К.В.), Луганський ВП (Колмичек О.М.)

ФСОУ

Акт перевірки фінансово-господарської діяльності ФСОУ та дотримання статутних вимог 2018-2019 рр.

Розгляд звернення О.Доценко

 

Лист на електронну адресу Президента ФСОУ від О.Доценко
Відповідь на лист за підписом Президента ФСОУ

Протоколи Президії №4 та №5

1.Протокол №4 від 14.09.2019

2.Протокол №5 від 24.10.2019

Подкатегории