Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування

В період з 7 по 10 грудня 2017 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування. До участі запрошуються особи які включені до складу ГСК (організатор, головний, суддя, головний секретар, заступник головного суддя з дистанцій, інспектор, контролер тощо)  чемпіонатів України 2018 року зі всіх видів орієнтування та судді, яки планують підвищити свою кваліфікацію (категорію). На семінарі будуть обговорюватися актуальні зміни до Правил ІОФ, формат проведення ЧУ зі спринту, струрктура Календаря змагань на 2019 рік та ін. Місце та час проведення,  програма будуть повідомлені додатково не пізніше 1 грудня 2017 року. Федерація планує відшкодування проїзду та частково проживання іногороднім учасникам семінару відповідно до попередніх заявок. Заявитися можна до 3.12.2017 за посиланням

Звітно-виборча конференція 2017

Місце проведення: м. Київ,  вул. Академіка Заболотного, 144, база «Юний турист», конференцзал. 

Бронювання та оплата за розміщення самостійно, можливе на базі «Юний турист», вул. Академіка Заболотного, 144. Номери 4-місні, туалет, душ та умивальники знаходяться на поверсі. Вартість розміщення - від 110 грн з особи за ніч. Покращені номери з зручностями в номері - від 170-180 грн з особи за ніч.(Ціни станом на 05.11.2017 року). Увага! Самостійне приготування їжі заборонено! Замовити розміщення на базі "Юний турист" можна за телефонами 526-04-78, 526-36-42. Висування кандидатур.

Зразок довіреності на голосування. (doc + pdf)

Програма (далі): 

Подробнее: Звітно-виборча конференція 2017

Пропозиції до календарного плану КФВС МОНУ 2018

Календар 2018

Вітаємо Бориса Васильовича Марасіна!

2 вересня виповнилося 70 років Марасіну Борису Васильовичу. Борис Васильович стояв біля витоків спортивного орієнтування в Україні, майстер спорту СРСР, чемпіон України, перший чемпіон збройних сил СРСР, творець точних і цікавих карт, який виховав ціле покоління картографів, в їх числі Василь Бортник. Організатор безліч змагань і автор незабутніх дистанцій. Федерація спортивного орієнтування і всі орентувальники України вітають Бориса Васильовича з ювілеєм і бажають довгих років життя!

Вітаємо збірну з перемогою на Дефлімпійських іграх!

Вітаємо спортсменів Яну Мельник, ЗМСУ, (м.Киів), Олександра Санькіна, ЗМСУ (м.Киів), Дмитра Плахотніка, МСУМК (Харківська обл.) та Ганну Федосєєву, МСУМК (Харківська обл.) та їх тренерів із впевненою та абсолютною (золота медаль) перемогою на Дефлімпійських іграх 2017, які проходять у м.Самсун, Туреччина.